2006

Zonnig schaakkamp wederom succes

Van vrijdagavond 8 tot en met zondagmiddag 10 september organiseerde de Baarnse Schaakvereniging weer een schaakkamp. Bijna 30 schakers, niet alleen uit Baarn maar ook uit de rest van het land, reisden naar Blaricum voor een gezellig en leerzaam schaakweekend.

Het kamp was wederom een groot succes. Het weer was de hele week prachtig. Een woordelijk verslag kan de sfeer van dit kamp niet goed aangeven. Schaaktraining, voetballen, een snelschaak- en bughousetoernooi, een kampvuur, het waren enkele van de activiteiten die plaatsvonden.

Een goed beeld van het weekend is krijgen met dit fotoalbum.

Deze leuke activiteit was mede mogelijk door de hulp van Bernadet Sertons, Geert Vlug, Ilse de Groote, Jarno Witkamp, Marco Meijer, Monique Stam, Pascal Losekoot, Ton van der Heijden en Vincent Pandelaar.

Volgend jaar opnieuw een schaakkamp! De komende week zullen we de datum bepalen. Nu al interesse? Stuur een mail naar Pascal Losekoot. De deelnemers van dit jaar ontvangen sowieso bericht op het bij ons bekende mailadres.

—Pascal Losekoot