Volwassenen

Wim van Teutem overleden

Willem_Van_Teutem_overleden

Zaterdag 21 september is na een korte ziekte Wim van Teutem op de leeftijd van 87 jaar overleden. Wim was meer dan 20 jaar lid van onze schaakvereniging – om precies te zijn vanaf oktober 1990. De laatste jaren was hij in verband met zijn gezondheid maar weinig op de clubavond aanwezig, maar in zijn vele jaren lidmaatschap was hij een vaste bezoeker van de speelavonden in Het Brandpunt, en later De Leuning. Het ging hem – denk ik – om het spelen van een leuke partij, waarna hij vaak nog tot laat op de avond bleef voor een praatje en een drankje.

Wij willen in het bijzonder zijn vrouw en (klein)kinderen sterkte wensen met het verlies.

Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen is aanstaande woensdag, 25 september, van 19:00 – 19:30 uur in Uitvaartcentrum ‘de Ark’, Reigerstraat 17, Baarn. De begrafenis vindt in besloten kring plaats.

Pascal Losekoot

intern wedstrijdleider Baarnse Schaakvereniging