Uitgebreide analyse bekerduel Spijkerman-Krishnasing

Op vrijdagavond 9 maart 2018 werd eindelijk de kwartfinale van de BSV beker 2017-2018 gespeeld tussen Henri Spijkerman en Ashley Krishnasing. Het werd een zware partij waarbij vooral de opening veel hoofdbrekens en tijd kostte. Ashley analyseerde de partij uitgebreid en presenteert hem hier.

One Response to Uitgebreide analyse bekerduel Spijkerman-Krishnasing

  1. Henri Spijkerman schreef:

    Degelijke en diepgaande analyse Ashley! En zoals wel vaker heb elk nadeel zijn voordeel: Doordat al je pionnen nog op de zevende rij stonden vond ik het verrekte lastig (lees onmogelijk) een winnend plan te vinden ondanks de enorme voorsprong in ontwikkeling. Dus bleef ik maar drukken tot het fout ging….

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *