Uitgelicht, Volwassenen

Tuinschaakbarbecue weer groot feest

Tuinschaakbarbecue weer groot feest

Beter weer hadden we niet kunnen bestellen! Een betere omgeving ook niet! Met erg veel dank aan Harold en Willy Foppele konden we op zaterdag 30 juni weer een fantastisch barbecuefeest organiseren in en om hun tuin in Putten.

Een feest voor alle vrijwilligersactiviteiten in het afgelopen seizoen en min of meer dus ook een slotfeest in een geweldige ambiance. In totaal waren er 17 aanwezigen en die lieten zich het vlees en de salades van slagerij Tomassen goed smaken.
Maar eerst moest er natuurlijk ook geschaakt worden!

(Foto: Henri Spijkerman)

(Foto: Henri Spijkerman)

Hoewel een feest voor senioren waren er dit jaar ook enkele jeugdleden bij en die vermaakten zich prima in de grote tuin.
Met speciale dank aan Rob Boss, die ondergetekende fantastisch heeft geholpen met de organisatie, en Eble Mink, die de barbecue uitstekend bemande!