Analysehoek, Volwassenen

Toch nog een stralende Koningsdag

Toch nog een stralende Koningsdag

27 april zou net als alle andere voorspelde dagen van de week stranden in een regenachtige dag zonder enig vooruitzicht op opklaringen. De ene na de andere storm, hagel- en plensbuien kwamen voorbij.

Toen de ochtend aanbrak van koningsdag leek er weinig bijzonders te zien behalve een paar opklaringen in de lucht. De eerste zonnestralen braken door. Het zou toch niet waar zijn? Net zo fluitend als de voorgaande jaren bereidde Rob Boss en Ashley Krishnasing de dag voor door de spullen om de kraam op te tuigen bij Rob te verzamelen. Rob had alles weer netjes bij elkaar. Wat print,knip- en plakwerk en de koffiekan natuurlijk niet te vergeten.

Oranjeschaak werd ook behoorlijk populair. Met Walter Schram.
Oranjeschaak werd ook behoorlijk populair. Met Walter Schram.

Het bleek op de locatie in de laanstaat net zo zonnig als het voorgaande jaar. Toen was het echter best winderig. De stand kwam weer tot leven en de eerste geïnteresseerde meldde zich. Rekening houdend met het weer waren de activiteiten iets geringer in omvang, zodat bij noodweer de boel direct weer ingepakt kon worden.
Maar gelukkig bleef het niet bij een droge ochtend. De zon begon door te breken en het aantal mensen die er zin in kregen namen toe. Het werd wederom erg gezellig. Met vrijwilligers als Walter Schram, Pascal Losekoot en Christian Krijnen kon de pret niet op. Ook het publiek gaf de indruk het volgende jaar gewoon weer aanwezig te zijn! U ook?

De jeugd was volop aanwezig.
De jeugd was volop aanwezig.
De dag kon niet meer stuk toen er 2 varianten op het dambord verschenen. Met Pascal en Ton.
De dag kon niet meer stuk toen er 2 varianten op het dambord verschenen. Met Pascal en Ton.

1 comment

  1. Leuk, Ashley. Aan de foto’s te zien was het echter geen zomer. Hulde aan de vrijwilligers!!

Comments are closed.