2006

Tijs Aarsen vierde van Nederland

Zaterdag jongstleden is Tijs Aarsen als vierde geeindigd bij het Nederlands Kampioenschap in de categorie F. De negenjarige speelde in Gouda bij de zogenaamde Nationale Pupillendag en eindigde met een prachtige beker maar een nog veel mooiere ervaring.

Regionaal Kampioen Tijs begon met een nederlaag tegen de latere kampioen, Thomas Beerdsen. Hij liet zich echter niet uit het veld slaan en schaakte rustig door. Op een nederlaag in de zesde ronde na (tegen de nummer drie) won hij vervolgens al zijn partijen. Daarmee was de vierde plaats in de wacht gesleept.

Tijs werd begeleid door zijn vader en schaaktrainer en jeugdleider Pascal Losekoot. De speelzaal was helaas niet toegankelijk voor publiek maar ze konden zich wel tegoed doen aan streekproducten zoals kaas en stroopwafels.

Een prachtige prestatie van Tijs!

—Pascal Losekoot