Aankondigingen, Volwassenen

Simultaan Baarnse Schaakvereniging

Simultaan Baarnse Schaakvereniging

Ook niet-leden van harte welkom!

Na een bijzonder geslaagd Cultureel Festival, waar velen gebruik maakten van de prachtige schaaktafels in de Pekingtuin, staat vrijdag 9 september het volgende schaakevenement op het programma: de traditionele simultaan van de clubkampioen van de Baarnse Schaakvereniging

Rogier Burger is degene die het in het Rode Kruisgebouw opneemt tegen de leden- en ook gasten, van de Baarnse Schaakvereniging, nadat hij vorig seizoen overtuigend de clubtitel heeft binnengehaald. Iedereen die dat leuk vindt kan vrijdagavond meespelen en het Rogier proberen zo lastig mogelijk te maken, immers, des te meer tegenstanders, des te moeilijker het zal zijn voor de kampioen van 2021-2022.

Aanmelden vanaf 19:45 uur, start 20:00 uur. De jeugd begint overigens al om 18:30 uur, uiteraard zijn nieuwkomers daar ook van harte welkom. De Baarnse Schaakvereniging (www.baarnseschaakvereniging.nl) speelt in het Rode Kruisgebouw, Burgemeester Penstraat 6, Baarn.

Schaakopgave

Wit aan zet geeft mat in twee