2005

Schoolschaak bij de Montini

Vrijdag werd bij de Montini basisschool voor het derde Kees Timmers Schaaktoernooi gehouden. Aan dit toernooi, genoemd naar de directeur, deden maar liefst 56 Montini-schakertjes mee. Er werd gespeeld in drie groepen, onderbouw/middelbouw, bovenbouw en een meisjesgroep. De groepen werden gewonnen door Arthur Bouma, Koen Postma en Melanie van der Steen. De jongste deelnemers kwamen uit de tweede groep!

Alle deelnemers kregen prachtige prijzen. Met hulp van een aantal ouders en het materiaal van de Baarnse Schaakvereniging was het een bijzonder geslaagd toernooi.

Op woensdagmiddag 7 december vindt in het Poorthuis het jaarlijkse schoolschaakkampioenschap plaats. Alle basisscholen mogen daar met één of meerdere teams van vier spelers meedoen. De Montini zal proberen de titel van vorig jaar te verdedigen, maar of de andere scholen dat toestaan is de vraag.


05_06montini02


05_06montini03


05_06montini16Zie www.montinischool.nl voor de website van Basisschool de Montini.—Pascal Losekoot