2008

Schaaksimultaan in De Leuning

Vrijdag 4 september opent de Baarnse Schaakvereniging het schaakseizoen 2009-2010 met een simultaanwedstrijd. Deze simultaan wordt gegeven door Pascal Losekoot, de clubkampioen van de Baarnse Schaakvereniging. Het is de bedoeling dat zoveel mogelijk schakers gelijktijdig tegen hem spelen. Deze simultaan is niet alleen voor leden van de vereniging opengesteld, maar ook voor zogenaamde thuisschakers. Men dient zich uiterlijk om 19.45 uur aan te melden in de speelzaal van Dienstverleningscentrum De Leuning, Oranjestraat 8 te Baarn. Deelname is gratis. Als partijen om 23.30 uur nog niet zijn uitgespeeld, zal worden gearbitreerd.
Vanaf 11 september wordt dan weer elke vrijdagavond vanaf 19.45 uur in De Leuning een ronde voor de interne seniorencompetitie gespeeld. De Baarnse Schaakvereniging is nog op zoek naar nieuwe leden. Geïnteresseerden kunnen gerust eens een kijkje nemen op één van de clubavonden en meestal is er wel gelegenheid een spelletje te spelen. U kunt ook contact opnemen met secretaris a.i. Ton Koekkoek, tel. (035) 5420605.
—Ton Koekkoek