2005

Schaaksimultaan clubkampioen Losekoot

In de aanloop naar de start van het nieuwe schaakseizoen gaf de clubkampioen van de Baarnse Schaakvereniging Pascal Losekoot afgelopen vrijdag een simultaan tegen liefst 20 schakers. Het werd een zware beproeving maar de clubkampioen eindigde met een duidelijk positief resultaat. Van de 20 partijen won hij er 8 ( tegen Ensink, Van Briemen, Koekkoek, Evers, Van Brummelen, Meijer, Vegter en Van Schaik), speelde hij er 7 remise (tegen Lensink, Ewoud de Groote, Van Klingeren, Andriessen, Schaap, Krishnasing en Raudenbusch) en verloor er 5 (tegen Pandelaar, Vlug, Jesper de Groote, Overbeek en Vervoort). Een enkele partij daargelaten werd het de clubkampioen niet eenvoudig gemaakt. Hij moest zich tot na middernacht in Het Brandpunt enorm inspannen om de felle tegenstand het hoofd te bieden. Zonder de prestaties van andere tegenspelers tekort te doen, sprongen de resultaten van nieuwkomer Bert van Klingeren (remise) en vooral de winst van het 11-jarige jeugdtalent Levente Vervoort het meest in het oog.Vrijdag 1 september begint de interne seniorencompetitie van de Baarnse Schaakvereniging weer. Zoals altijd is de plaats van handeling Het Brandpunt te Baarn. Aanvang 19.45 uur. De jeugd is ook weer volop bezig en begint een uur eerder. —Ton Koekkoek