2007

ONJK van start in Enschede

Vandaag is in het Open Nederlands Jeugdkampioenschap van start gegaan. Na jaren in het stadhuis van Hengelo te gast te zijn geweest is nu de Technische Universiteit van Enschede de gastheer. Honderden jeugdige schakers spelen tot en met zaterdag in de categorieën A t/m E.

Ook de Baarnse Schaakvereniging heeft weer een afvaardiging. Robin van Kampen, die vrijdag al in de Young Masters is begonnen, is door de toernooiorganisatie uitgenodigd en logeert in een hotel.

Ewoud de Groote, Daan Lensink, Geertièn de Vries, Yme Brantjes en (later deze week) Pepijn de Maat zijn de deelnemers van de Baarnse Schaakvereniging, terwijl de kersverse Internationaal Meester Vincent Rothuis ook te gast is. Bernadet Sertons en Pascal Losekoot zorgen voor de noodzakelijke ondersteuning, terwijl ook Jesper de Groote voor de nodige gezelligheid zorgt.

Nieuws zullen we hier kort vermelden:

Maandag 4 augustus

– Er zijn twee jarigen deze week: Geertièn kiest dinsdag voor giros, en Yme (die woensdag jarig is) denkt nog na over zijn dinerkeuze.

– Geertièn had zijn eerste punt al snel binnen: hij heeft een bye (vrije ronde)

– Ook de voorzitter Marco Meijer is vandaag op bezoek.

is de toernooiwebsite waar je nu Robin live kan zien spelen.
04-08-2008—Pascal Losekoot