Aankondigingen, Uitgelicht

Nieuwe schaakseizoen van start

Nieuwe schaakseizoen van start

Schaken is een fantastisch spel met een eeuwenoude geschiedenis. De Baarnse Schaakvereniging is al langer dan 70 jaar dé plek in Baarn waar schakers, jong en oud, elkaar ontmoeten en het tegen elkaar opnemen.

Aanstaande vrijdag, 26 augustus, start het nieuwe schaakseizoen in het Rode Kruisgebouw. Ook nieuwkomers zijn van harte welkom en kunnen vrijblijvend de sfeer proeven en meeschaken, zowel bij de jeugd (vanaf 6 jaar) als de volwassenen.

Om alvast te oefenen twee schaakpuzzels

Wit geeft mat in één
Zwart geeft mat in twee

De jeugdschakers starten om 18:30 uur, de volwassenen om 19:45 uur. Locatie is het Rode Kruisgebouw, Burgemeester Penstraat 6, Baarn. Meer informatie over de Baarnse Schaakvereniging is te vinden op www.baarnseschaakvereniging.nl