Jeugd, Uitgelicht, Volwassenen

Nat en zonnig schaken op Cultureel Festival

Nat en zonnig schaken op Cultureel Festival

De Baarnse Schaakvereniging was ook dit jaar weer present op het Cultureel Festival in de Pekingtuin. Pascal Losekoot, Martijn Kruiswijk en Ton Koekkoek bemensten onze stand de hele dag en werden bijgestaan door Martin Bunschoten, Ashley Krishnasing en Martijns dochter Elise. De dag begon regenachtig, maar kende later volop zonnige momenten.

Het begon erg vochtig
Het begon erg vochtig

Door het aanvankelijk slechte weer was de belangstelling in het begin erg matig. Naarmate het droger en zonniger werd, kwam er meer publiek. Ook onze stand had aan belangstelling geen gebrek. Ook diverse leden en oud-leden lieten zich nog even zien. Gelukkig ook onze coördinatrice van de nieuw op te zetten schaakgroep voor meisjes, Suzan Roothaan, want er waren verrassend veel meisjes, die zich bij de stand van de Baarnse Schaakvereniging meldden (en die hadden beslist nog geen oog voor de knappe mannen die daar achter stonden). Een kleine fotoselectie zegt verder meer dan woorden.
Cultureel Festival 2015_3DSCN6490DSCN6483DSCN6466DSCN6463DSCN6455DSCN6457DSCN64472015-09-05 (foto Pascal)
DSCN6473

2 comments

  1. Wat een geluk met het weer toch weer! Zag ik daar ook een Rein en een Camadude???

Comments are closed.