Intern, Volwassenen

Krishnasing speelt prima simultaan; Oldekamp verrast met winst

Vrijdag jongstleden mocht Ashley Krishnasing de traditionele simultaan geven als clubkampioen. Op toch wel vijftien borden speelde hij secuur zijn zetten. Het was wel zwoegen, maar hij volbracht het met een uitstekend resultaat: 10 uit 15. Alleen Ger Oldekamp en Pascal Losekoot versloegen Ashley.

2013-09-13 20.13.52 simul ashley_kleinTegen Ger Oldekamp verwisselde hij zetten, waar Oldekamp van kon profiteren, en Losekoot wist in een Siciliaanse opening zijn paard heel mooi op e5 te plaatsen, waar (te) veel druk vanuit ging. Remises werden binnengehaald door Schipper, Andriessen, Brantjes, Muller, Van Lier en Van Schaik. Hoewel Timmerman, Boss, Schaap, Michels, van Brummelen, Lensink en Raudenbusch hard streden, gingen ze toch ten onder.

Statistieken
grafiek_simul

De blauwe staven geven het aantal borden weer; de rode lijn de “rondetijd” in seconden.

1 comment

Comments are closed.