2009

Jeugdclubcompetitie: Baarn heeft het moeilijk

De Baarnse KNSB teams hadden het moeilijk vandaag. Het A1-team speelde in de interregionale klasse, te gast in Haarlem. Met invaller Mees Heeringa ipv. Yme was het team toch wel verzwakt. Toch was Mees één van de twee spelers die een winstpunt behaalde.

De eerste wedstrijd eindigde door de winst van Mees in een 3-1 nederlaag, en ook de tweede werd met die score verloren, deze keer was het Kasper Wiegers die het punt binnenhaalde.

Het D1-team begon in Amersfoort met een 4-0 nederlaag tegen het sterke Moira Domtoren. Daarna werd de boel rechtgezet met een overtuigende 4-0 winst, maar de derde en laatste partij van de dag werd verloren, alleen Stefan Casteleijn won deze keer. Een filmpje van de start van het tweede duel:

Beide teams hebben nog één speeldag te gaan, namelijk op zaterdag 19 december.—Pascal Losekoot