Volwassenen

Jan Willem does it again

Jan Willem does it again

Jan Willem van de Griendt heeft voor de vijfde keer het Baarnse Caféschaaktoernooi in Café PH gewonnen. Dit was de zesde editie, slechts één keer moest hij iemand voor laten. Dit keer mengde “Mr. Chess” Hans Böhm zich ook in de strijd bij het gezelligheidstoernooi, maar hij moest zijn plaatsgenoot toch voorlaten. Laurents van Twillert (Bunschoten-Spakenburg) en Ashley Krishnasing (Baarn) eindigden op de gedeeld derde plaats.

De B-groep werd gedeeld gewonnen door Ruben Piël en Gerben van Pel, die beiden 8 uit 9 scoorden.
Ook hier werd een Baarnaar derde: Ed Duister eindigde op 7,5 punt.
Na afloop van het door de Baarnse Schaakvereniging georganiseerde toernooi werd door enkele fanatiekelingen nog tot diep in de nacht doorgeschaakt.