Training, Uitgelicht, Volwassenen

Inspirerende thema-avond door schaaktrainer Pascal Losekoot

Inspirerende thema-avond door schaaktrainer Pascal Losekoot

Vrijdagavond gaf Pascal Losekoot een inspirerende training aan jeugd en senioren. Eerst gaf hij op een speelse en leerzame manier les aan jeugdleden en daarna aan senioren.

Bij de senioren-thema-avond waren ook een aantal sterke jeugdspelers en enkele ouders van jeugdspelers aanwezig. In totaal luisterden 18 personen aandachtig naar de uitleg van Losekoot. De schaaktrainer maakte er een instructieve en inspirerende avond van, waarbij de deelnemers ook zelf aan de slag mochten en lerenderwijs ook een quiz speelden. Tussendoor en na afloop kon nog van heerlijke hapjes – weer perfect door Rob Boss bereid – worden genoten.

2 comments

  1. Een geweldige avond, de les en de hapjes met borrel achteraf!

Comments are closed.