Heftige strijd in de Weense opening

Een interessante partij, met een eigenaardige ontwikkeling. Al zo vroeg waren twee Torens door twee Paarden veroverd en liepen beide Koningen ernstig gevaar. Hoe heftig een strijd kan verlopen, heb ik wel geleerd in deze partij. Hierdoor begreep ik ook meer waarom er soms miniatuur-partijen ontstaan. Een kleine vergissing kan in open spel soms zulke hectische gevolgen opleveren, dat het tegengif nog radicaler moet zijn om het probleem op te lossen. Zie hier dan ook deze grappige partij!

One Response to Heftige strijd in de Weense opening

  1. Pascal Losekoot schreef:

    Bijna een Baarnse immortal game, als Yme 19.Ld5 had gezien / gespeeld! Zeker een spektakelstukje! Mijn partij kan je hier naspelen:
    http://t.co/MoDTARwA4k

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *