GM Robin, Uitgelicht

GM Robin van Kampen ongeslagen in jubileumsimultaan

GM Robin van Kampen ongeslagen in jubileumsimultaan

Ter ere van ons 70-jarig bestaan, gaf GM Robin van Kampen op zaterdag 24 september een simultaan op de zonovergoten Brink in Baarn. Het werd echt nazomers genieten, zoals vele aankondigingen op de Brink ook aankondigden. Robin nam het op tegen 22 schakers en aan slechts eentje stond hij een remise toe. Een fantastisch resultaat!

Na de openingstoespraak van voorzitter Martijn Kruiswijk werd om 13.00 uur het startsein gegeven.
dsc_0714

Hoewel er best wel behoorlijke tegenstand werd geboden, had Robin niet de volle 3 uur nodig. Na een uur gaven de eersten op en zo langzaam maar zeker volgden alle anderen. De enige die een remise behaalde tegen de grootmeester was een dolgelukkige Rob Boss.
dscn6891
dsc_0790

Het meeste publiek trok de partij van Robin tegen Ashley Krishnasing, die tot het laatst stand hield, maar zich toch ook gewonnen moest geven.
dscn6904

dsc_0824

Om 15.00 uur was de simultaan klaar en kon nog lekker worden nagenoten op de zonnige terrassen. Maar niet nadat Robin nog een bloemetje had gekregen als dank voor zijn belangeloze inzet.
dsc_0849

Robin benoemde Rob Boss, René Buisman (Soest) en Ashley Krishnasing (Soest) als sterkste tegenstanders (maar hij mocht er maar drie kiezen!).
Een woord van dank gaat zeker uit naar de jubileumcommissie, bestaande uit Rien van Brummelen, Rob Boss en Ton Koekkoek, die deze simultaan in bijzonder goede banen heeft geleid. Als dank mochten ze met Robin op de foto!
dsc_0879
Tot slot nog een paar sfeerfoto’s.
dsc_0784

dsc_0793

dsc_0780

dsc_0739

dscn6849

dscn6852

dscn6858

dscn6880

dscn6885

dscn6882

dscn6884

dscn6893

dscn6901

dscn6917

dscn6874

dscn6876

Foto’s zijn van Pascal Losekoot en Ton Koekkoek.

Op zaterdag 29 oktober volgt nog een feestelijke jubileumactiviteit!!!

3 comments

  1. En natuurlijk mag ik niet de vele vrijwilligers vergeten, die enorm hebben geholpen het opbouwen en opruimen. Zonder hen was deze simultaan beslist niet zo soepeltjes verlopen! Met het gevaar iemand te vergeten (bij voorbaat: sorry!), waren dat: de jubileumcommissie, Suzan, Pascal, Ed, Mario en Rien Lambrechts, Martijn en Eble. Enorm bedankt!

  2. Het was een fantastische belevenis, om hier aan mee te mogen doen, Robin van Kampen was een erg leuke persoonlijkheid, om te ontmoeten.

  3. Mooi weer, perfect georganiseerd. Leuke tegenstander ook, vriendelijk en welopgevoed. Alleen véél te sterk…
    Dank voor een fijne simultaan!

Comments are closed.