2009

Druk bezochte schaakstand bij Cultureel Festival

Zaterdag werd in het centrum van Baarn het Cultureel Festival gehouden. De Baarnse Schaakvereniging had een stand in de Pekingtuin, op een mooie locatie vlakbij de muziekkoepel. Geen duffe achterafplek ergens achteraan, maar een plaats op de loop vlakbij de muziek. De aandacht was dan ook goed.

De stand werd bemand door Jan Overbeek, Daan Lensink en Pascal Losekoot. Er was een loterij waarmee prijzen gewonnen konden worden. Op het lot stond een veld, waarna dat op het grote schaakbord werd omgedraaid. Het stuk bepaalde de prijs: van leeg veld = geen prijs, tot Koning = 2 maanden proeflidmaatschap.

Een paar filmpjes en een fotoalbum geven hopelijk een goede indruk van het festival. Op schaakpromotiegebied zijn er flink wat folders uitgedeeld (ca. 30) en 3 kinderen die nog niet konden schaken hebben de regels geleerd. Hopelijk zien we hen, en enkele van kinderen die al wel konden schaken, spoedig op een clubavond terug.

A whole lot of…

—Pascal Losekoot