Aankondigingen, Toernooien, Volwassenen

Doe ook mee aan het Louis Hijweegenrapidtoernooi (14 dec.)

Op zaterdag 14 december is in Wijk bij Duurstede het Louis Hijweegen Schaaktoernooi. Van de Baarnse Schaakvereniging hebben Ton Koekkoek, Martijn Kruiswijk, Rien van Brummelen, Ed Duister en Pascal Losekoot al aangegeven om mee te willen doen. Vervoer is te regelen, dus ook als je zelf niet kan rijden kan je je aanmelden. Geef het in de comments aan of meld het op de komende clubavond (er zal een intekenlijst liggen).

De toernooiopzet: poules van acht spelers, ingedeeld op speelsterkte. Speeltempo: 20 minuten pppp, geen snelschaken dus.
Melden bij de zaal uiterlijk 10:00 uur, gezamenlijk vertrek om 9:15 uur vanaf het parkeerterrein bij de Brink. Einde ca. 16:30 uur.

Aanmelden via de toernooisite.
De aankondiging op de toernooisite