Jeugd, Toernooien

Daniel Dijkstra en Rogier Burger tweede bij Grand Prix Maarssen

Zondag 4 maart werd er een Grand Prixtoernooi georganiseerd in Maarssen, waaraan vier jeugdspelers van de Baarnse Schaakvereniging meededen. Het toernooi was druk bezocht, met 12 groepen en ongeveer 90 kinderen.

Van de Baarnse Schaakvereniging deden Veronika Dijkstra, Daniel Dijkstra, Piet Hein Droogh en Rogier Burger mee. Zowel Daniel (in groep 1) als Rogier (in groep 8) sleepten de 2e prijs binnen. Daniel ging lange tijd aan de leiding, maar liep tegen zijn eerste puntverlies op in de zesde ronde. Rogier Burger haalde evenveel punten als de nummer 1in zijn groep, maar hij had het onderlinge duel verloren.

De volgende Grand Prix is op zaterdagmiddag 21 april in Hoogland. Het leuke van de Grand Prix opzet is dat de groepen op speelsterkte worden ingedeeld zodat iedere jeugdschaker een kans heeft een prijs te winnen.

Meer informatie over de Grand Prix en de standen zijn te vinden op http://sgs-grandprix.blogspot.com/.