2005

D-team zeker van deelname KNSB competitie

Het Baarnse D1-team heeft zich vrijdag geplaatst voor de KNSB Jeugdclubcompetitie. Door de één na laatste wedstrijd met 4-0 Moira Domtoren te verslaan is het team zeker van een plaats bij de beste twee.

Het D-team, bestaande uit Robin van Kampen, Levente Vervoort, Kasper Wiegers en Lars Terlingen, was één van de favorieten in deze groep. Na twee overwinningen ging het team echter op 17 januari onderuit tegen Hoogland. Dat team verloor daarna echter één wedstrijd en speelde er twee gelijk. Baarn trok zijn les en won de volgende drie duels netjes met 4-0.

Bovenaan in de poule staat nu BSG (Bussum). De laatste wedstrijd, op vrijdag 28 april in Baarn, zal bepalen wie zich kampioen mag noemen. Voor Baarn is een overwinning nodig om de titel op te eisen. Beide teams hebben echter een zodanige voorsprong op de andere teams dat plaatsing voor de landelijke teamstrijd hen niet meer kan ontgaan.—Pascal Losekoot