2009

Baarn sterk vertegenwoordigd op pinkstertoernooi

Dit weekend werd weer het beroemde BSG pinkstertoernooi in Bussum. De Baarnse spelers Pascal Losekoot, Yme Brantjes, Waldemar Moes en Ashley Krishnasing speelden 7 ronden zwitsers om een aantal sterke resultaten neer te zetten.Yme Brantjes speelde mee in groep B. Met een score van 3 uit 7 eindigde hij op de 42e plaats. Ook in groep B: Waldemar Moes wist na een score van 2.5 uit 4 alle partijen te winnen en eindigde met een mooie TPR van 1974 op de tweede plek. Ashley Krishnasing op de plaats daarboven liet zich echter slechts tot twee remises dwingen en werd beloond met een TPR van 2057 (en een mooie prijs van 400 euro).

Pascal Losekoot speelde een aantal mooie resultaten in de A-groep. Met een TPR van boven de 2100 mag hij zeker niet ontevreden zijn. Enkele quotes van twitter:

"BSG Pinkstertoernooi: Vanochtend net niet gered tegen Lars, in tijdnood minimaal remise gemist. Goed gespeeld. TPR ergens 2000 hoog. " (PascalLosekoot)
"@pascallosekoot 2102 zelfs!! Goed gedaan, buurman! " (MichielvSchaik)

Toernooisite (site van BSG): Klik Resultaten: Groep A Groep B
Foto’s: klik—Daan Lensink