2010

Baarn heeft het moeilijk bij KNSB jeugdclubcompetitie

Voor de eerste keer dit jaar speelden de Baarnse teams de KNSB jeugdclubcompetitie. Het D-team ging daarvoor naar Amersfoort, het A-team moest iets verder, naar Leiderdorp. Beide teams hadden het moeilijk en wisten slecht een keer gelijk te spelen.Het A-team had al een keer gewonnen in het vooraf gehouden wedstrijd. Hoewel de moed er dus al wel inzat wist het team van Daan Lensink, Kasper Wiegers, Geertien de Vries en invaller Mees Heeringa dit keer maar één matchpunt te pakken. De eerste wedstrijd werd met 1,5-2,5 verloren van een sterke tegenstander. Alleen Daan Lensink pakte een volledig punt, kasper maakte de remise. Daan ruilde in de tweede wedstrijd iets te snel af naar een eindspel, maar wist, nadat ook Mees zijn tegenstander had weggeblazen in een koningsaaval, dit toch nog naar zijn hand te zetten. Het A-team kon toch nog met een punt naar huis.

Ook in Amersfoort was het moeilijk. In de eerste twee wedstrijden wisten Tijs Aarsen, Pepijn de Maat, Arthur Jongejans en Daniel Dijkstra geen punt te pakken. Dit misschien ook omdat Tijn Heeringa helaas niet mee kon spelen. In de derde ronde wisten Daniel En Tijs wel te voorkomen dat ze puntloos naar huis gingen en kwam ook daar een 2-2 op het uitslagformulier.

Voor meer persoonlijke uitslagen en het overzicht, kijk hier—Daan Lensink