2006

Arthur Vlug winnaar zomerschaak 2007

In totaal 29 schakers hebben in de zomermaanden deelgenomen aan het zomerschaken. Met een gemiddelde opkomst van zo’n 16 spelers per avond bleek er ook dit jaar voldoende belangstelling om in de zomermaanden partijtjes te spelen met een versneld tempo. Na twee avonden in Het Brandpunt werd er zes keer gespeeld in De Deel. Rapidschaak, snelschaken en Fischer-random chess stonden afwisselend op het programma.

Stand
Hoewel het tijdens het zomerschaak vooral om het plezier gaat en het competitie element wat minder meespeelt, werd er toch ook een stand bijgehouden. Arthur Vlug eindige bovenaan, op de voet gevolgd door Ashley Krishnasing. Ashley had in de laatste ronde zelfs nog gelijk kunnen komen, maar dan had hij winnaar van de avond moeten worden; hij werd tweede. Jarno Witkamp complementeerde de topdrie. Marco Meijer en Jan Overbeek speelden elk vijf keer meer, precies genoeg om in de topvijf te belandden, want de beste 5 resultaten telden mee. Sterke spelers als Waldemar Moes en Pascal Losekoot wisten ieder wel een avond te winnen, maar waren te weinig aanwezig om hoog in het algemeen klassement te eindigen.

Eindstand zomerschaak

—Marco Meijer