2007

25ste Schaakkampioenschap Basisscholen

Op woensdagmiddag 23 januari zal in het Baarnse Gemeentehuis het 25ste schoolschaakkampioenschap van Baarn worden gehouden.

Tien teams met schakers van de basisscholen in Baarn zullen strijden om het kampioenschap, en afvaardiging naar het regionaal kampioenschap. Onder de deelnemende teams zal onder meer de kampioen van vorig jaar, de Montini, meedoen. Zij werden toen pas in de slotronde van het regionaal kampioenschap uitgeschakeld.

De Baarnse Schaakvereniging is een actieve vereniging met een jeugdafdeling van ca. 40 leden. Ze spelen elke vrijdag van 18:45 tot 20:00 uur in Het Brandpunt, Oude Utrechtseweg. Jongens en meisjes van alle leeftijden zijn welkom om te (leren) schaken.

Aanvang 13:30 (aanmelden vanaf 13:15 uur)

Prijsuitreiking rond 16:30 uur

Locatie: Gemeentehuis (ingang Laanstraat)

18-01-2008—Pascal Losekoot